Ücretsiz Firma Ekle
Fatih Yılmaz
(222) 221 14-23
Merkez: M. Kemal Atatürk Cad. No: 28/A Şube: M. Kemal Atatürk Cad. No: 32/A-B Şube: Cami Atik Mah. Atatürk Cad. 54. Sk. No: 6/A Ilgın/KONYA T: 0.332 881 44 49 Çifteler: B. Hayrettin Paşa Cad. Gökcan Apt. Altı T: 541 44 44 Han: Cumhuriyet Meydanı
Merkez / Eskişehir

Firma Tasarımı

 

HAKKIMIZDA

  Vizyonumuz,

  Müşterilerimizin yaşam tarzını farklılaştırırız.
  Misyonumuz,

  Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak; esnek yapımızla, öncü ve yaratıcı çözümlerimizle, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmaktır.

  Değerlerimiz,
  Çözümcülük
  Yaratıcılık
  Güvenilirlik
  İşbirliği
  Esneklik

  Yılmaz İstanbul Halı Çözümcülüğü;

  Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamakla başlar, bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik tasarlanmış ürün ve hizmetleriyle, bilgi ve yetkiyle donatılmış çalışanları ve iş ortaklarıyla, müşteriden önce müşteri adına harekete geçer ve müşteriyi mutlu kılar.
  Yılmaz İstanbul Halı Yaratıcılığı;
  Müşterinin sürekli değişen ihtiyaçlarının farkında olmaktadır. Sürekli yaratıcılığımız sayesinde her zaman farklı olan ve farklı kılan olarak algılanırız. Müşterinin yaratıcılığını tetikleyecek ürünler ve özgür seçim olanakları sunarız. Müşterinin yaşamındaki her faaliyetine değer katarız.
  Yılmaz İstanbul Halı Güvenilirliliği;
  Müşterilerimiz açısından fiyat, kalite ve satış sonrası hizmetlerimize güvenecekleri ürünler sunan, iş ortaklarımız açısından iş yapmak istenen, çalışanlarımız açısından adil bir çalışma ortamı sağlayan hissedarlar açısından, şeffaf yönetilen toplum açısından, çevre ve yasalara saygılı kurumsal kültürdür.
  Yılmaz İstanbul Halı İşbirliği;
  Çalışanlarımızın ve tüm paydaşlarımızın birlikte yarattığı sinerji ve bilgi birikiminin gücünü, ortak karar alma ve uygulama prensibimizle birleştirerek, hızlı ve etkin karar almak için her birimizin her an hazır olmasını sağlar ve bizi sürekli güçlü, dinamik ve yetkin halde tutar.
  Yılmaz İstanbul Halı Esnekliği;
  Değişen müşteri ihtiyaçları ve rekabet koşullarını hızla algılayıp, satış ve pazarlama stratejilerimizi buna uygun olarak hayata geçirmektedir.